Usługi


 

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną: 

  WESEL,

  POPRAWIN,

  STUDNIÓWEK,

  KONCERTÓW PLENEROWYCH,

  KONCERTÓW KLUBOWYCH.

 

Charakteryzujemy się energicznym, żywym i wyraźnym wokalem, który nie jest przesiąknięty nadmiernymi pogłosami. Z doświadczenia wiemy, że barwa naszego wokalu odbierana jest pozytywnie wśród gości obecnych na występach i weselach.

Podczas imprez zawsze dbamy o dobrą jakość dźwięku i wizerunku scenicznego. Pomaga nam w tym nasz nowoczesny sprzęt nagłaśniający, który nie męczy uszu wysokimi częstotliwościami znanymi ze starego radia. Posiadamy także oświetlenie sceniczne sali (rampa oświetleniowa), które może budować atmosferę klubową lub łagodnie wspomagać tradycyjne oświetlenie sali weselnej.

Młodzi i pełni pomysłów, staramy się aby każde wesele było oryginalne. Nie układamy planu wesela, z którego monotonnie korzystamy.
Jedyna zasada  to krótkie przerwy, w których zabawiamy gości biesiadą za stołami. Rozpoczęcie każdego bloku tanecznego poprzedzamy zabawą, która wyciąga na parkiet wszystkich gości.

Przygotowując repertuar na wesele staramy się aby była to muzyka dla każdego. Dla tych, którzy uwielbiają mocne, szybkie i rytmiczne utwory zagramy coś z klimatów disco&dance, biesiadnych hitów, a także klimatów pop rockowych. Nie zapominając o osobach starszych wzbogacamy repertuar o ciągle żywe weselne hity z dawnych lat. Każdy blok taneczny jest przeplatamy utworami, których tempo wyciąga na parkiet romantyków i miłośników przytulania.

Jako zespół wręczamy od siebie nagrody za udział w zabawach i konkursach weselnych w postaci gadżetów oraz dyplomów zapakowanych w torby firmowe lub pudelka ozdobne. 

 

                                                                                       

Oczywiście wszelkie decyzje związane z uroczystością podejmują Państwo Młodzi. A my postaramy się, aby każdy z uśmiechem na twarzy wracał wspomnieniami do tego dnia.